תוכנות חינמיות לעסק

היי!

כמה חם בחוץ! כל כך חם שלא מתחשק לי לכתוב הדרכות.

במקום זה, החלטתי לשלוח לכם כמה אתרים חינמיים שעוזרים לי בעסק

נכון שזה הרבה יותר מתאים לחמסין?

תמונות חינמיות

הראשון הוא אתר לתמונות חינמיות שאפשר להשתמש בהם ללא מתן קרדיט ומותר לעשות בהם שינויים.

שימו לב, שברוב האתרים, גם החינמיים, יש הגבלות שונות וצריך לקרוא היטב את תנאי השימוש של כל תמונה. האתר הזה בטוח מהבחינה הזו, אבל אף פעם אל תסתמכו רק עליי ותמיד תקראו גם בעצמכם:

www.pixabay.com

colour-316776_1280.jpg

אלמנטים חינמיים לתמונות

Pixelscrapper הוא אתר אליו כל מיני יוצרים גרפיים (ובעיקר יוצרות) מעלים אלמנטים מתוקים מעולם הסקראפ שאפשר להוריד ולהשתמש לקישוט תמונות בפוסטים. יש שם רקעים ואיורים שאפשר לעשות בהם גם שימוש מסחרי.

איך זה עובד? נרשמים לאתר ומקבלים כל יום נקודות שאיתן ניתן "לשלם" להורדת אלמנטים. מה הקאצ'? אפשר לצבור מספר מוגבל של נקודות ולכן לא הכל תוכלו להוריד עם הנקודות החינמיות.

www.pixelscrapper.com

עריכת תמונות ועיצוב גרפי בסיסי

חלקכם בטח מכירים כל מיני תוכנות עריכת תמונות כמו Picmonkey ו- Fotor. אני בזמן האחרון עושה שימוש נרחב ב- Canva. אפשר לעצב שם פוסטים וקאברים לפייסבוק, להכין קולאז'ים ופוסטרים, לשים פילטרים על תמונות קיימות ולהשתמש בתמונות מהמאגר שלהם. חלק מהתמונות בחינם, אך רוב התמונות בתשלום של דולר. שימו לב.

www.canva.com

הכנת אינפוגרפיקות

אינפוגרפיקה זה ה-דבר כיום בעיצוב גרפי. זו דרך העברת מידע מהירה ומתומצתת שמקלה על הקורא לקלוט הכל ונראית מעולה. יש יותר טוב מזה? בשביל להכין אינפוגרפיקות צריך קודם כל להכין אינפורמציה שתוכלו להמיר לאינפוגרפיקה. זו יכולה להיות אינפורמציה מספרית (למשל: כמות המשתמשים באינסטגרם, נשים מול גברים ותחומי העניין שלהם) או הדרכה על תהליך מסויים (לוקחים חבילת מנטוס, מערבבים עם פחית קולה ונוצר פיצוץ. לא ניסיתי בבית...)

האתר הבא מאפשר לכם להכין אינפוגרפיקות בחינם:

www.piktochart.com

בנית דפי נחיתה בחינם

שאלה שחוזרת על עצמה כל הזמן היא איך בונים דפי נחיתה בחינם. יש כמה אתרים בהם ניתן לבנות, כמו weebly.

אחרי שבדקתי כמה אפשריות, נשארתי בסוף עם המערכת של Wix. אפשר לבנות כמה דפי נחיתה שרוצים. משלמים רק אם רוצים דומיין משלכם.

אני כל כך נהניתי מהמערכת ומנוחות השימוש בה, שהחלטתי להעביר את כל האתר מוורדפרס ל- Wix. לקח לי יומיים לבנות אתר ואני מאוד מרוצה. כיום, את כל דפי הנחיתה אני בונה בתוך האתר הקיים, עם הדומיין שלי.

www.wix.com

ועוד משהו שאמנם לא בחינם, אבל קרוב מספיק...

את Fiverr אתם מכירים? אתר בינלאומי שהוא יוזמה ישראלית (כבוד!) בו אפשר למצוא המון דברים לעסק ב-5$ בלבד. אני הזמנתי משם פתיח לסרטונים ויש שם אנשים שייאיירו לכם סרטוני אנימציה לעסק, ויכינו לכם לוגו פשוט, או ישימו תמונות פרסומת של הלוגו שלכם בערים ברחבי העולם ויצלמו אותו. המון אפשרויות וכמעט בחינם!

www.fiverr.com

תרגישו חופשי לשתף את זה הלאה לחברים :)

חן.


פוסט חשוב
פוסטים אחרונים
ארכיון הבלוג
חפשו לפי תגיות
No tags yet.
עקבו אחריי גם ב...
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square