צרו איתי קשר:

היי, אני חן גילאון!

אמא של איתן ואיילה, נשואה לאלעד ובעלת עסק עצמאי מזה 6 שנים.

גדלתי בבית שאין בו כסף.

כלומר היה בהתחלה, עד גיל 4. אבא שלי ירש את העסק המשפחתי, אמא שלי התפטרה בשביל לעזור לו קצת ובעיקר בשביל לגדל את הילדים והכל היה נפלא.

ואז, העסק קרס. סבא שלי נפטר ואבא נשאר לנהל את הידע לבד, בגיל 28, בלי נסיון ממשי בניהול עסקים.

פתאום ממשפחה יחסית עשירה, ההורים מצאו את עצמם בחובות עצומים ונאלצו לקחת כל עבודה שהציעו להם, העיקר להביא כסף לאוכל הביתה. 

כשגדלתי, כסף היה ונשאר אצלי אישיו וכך גם הרצון בקריירה שאהנה בה ולא כזו שארגיש רק חובה להשאר בה מבחינה כלכלית . תמיד היה לי ברור שאהיה לפחות סמנכ"לית באיזו חברה ושאגשים את עצמי וגם עשיתי תואר שני (MBA) במנהל עסקים.

אבל, לחיים היו תוכניות אחרות וכשנכנסתי להריון הראשון, הבנתי שאצלנו במשפחה בהריון יש תופעות לוואי שלא מאפשרות להמשיך לעבוד. אז התפטרתי. 

ותוך שבועיים טיפסתי על הקירות. 

יחד עם התינוקת הבכורה, ילדתי גם את העסק הראשון שלי- "פורטל תינוק ישראלי", פורטל ענק להריוניות ואמהות. השתמשתי בכל הידע שלי בשיווק בשביל לפתח ולקדם אותו ולפני שנתיים מכרתי אותו הלאה. היום הוא הפורטל המוביל בארץ להריון ולידה.

ב-5 השנים האחרונות אני מייעצת ומלווה בעלי עסקים קטנים בקפיצת הגדילה שלהם ועוזרת להם לקחת עסק קטנצ'יק ולהפוך אותו לעסק אמיתי, שמרוויח עשרות אלפי שקלים בכל חודש, במפגשים אישיים, בליווי קבוצתי ובעזרת תוכנית הדגל שפיתחתי שמלמדת אמהות לפתוח עסק חדש ומרוויח, מהבית.

שמחה שאת כאן!

חן. 

ההודעה נשלחה בהצלחה. אחזור אליך בהקדם!